Неділя, 2018-11-18
Ямпільська районна рада
Меню сайту
Категорії розділу
Протоколи спільних засідань [13]
Протоколи спільних засідань
Комісія з питань регламенту... [2]
Комісія з питань регламенту, законності, правопорядку та територіального устрою
Комісія з питань охорони здоровя [5]
Комісія з питань промисловості, транспорту, зв’язку [2]
Комісія з питань бюджету... [3]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Новини обласної ради
Головна » Статті » Комісії » Протоколи спільних засідань

Протокол спільного засідання постійних комісій від 13.03.2015

ПРОТОКОЛ

спільного засідання постійних комісій Ямпільської районної ради шостого скликання з питань бюджету, фінансів, планування ринкових реформ і управління комунальною власністю та з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення, сім'ї, молоді. освіти та культури

 

смт Ямпіль                                                         13 березня 2015 року

 

Присутні - 12 депутатів, у тому числі:

Веретенник О.Г. – голова районної ради;

Губар О.К. – заступник голови районної ради.

 

Відсутні: 5 депутатів (Васютенко О.В., Губар С.О., Дяченко Р.І., Животенюк В.П., Палагин І.М.).

 

Запрошені:

Панченко І.А. – тимчасово виконуюча обов'язки голови Ямпільської районної державної адміністрації;

Бойчунь В.О. – головний лікар КЗ "Ямпільська ЦРЛ";

Слесарєва Н.М. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

 

Головами постійних комісій районної ради одноголосно обрано головуючим Євдокименко Л.Л. – голову постійної комісії районної ради з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення, сім'ї, молоді, освіти та культури.

 

Одноголосно обрано секретарем Коптієнка В.М. - депутата районної ради від районної партійної організації Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина".

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1. Про скорочення ліжкового фонду та ліквідацію структурних підрозділів КЗ "Ямпільська ЦРЛ".

 

1. СЛУХАЛИ: Про скорочення ліжкового фонду та ліквідацію структурних підрозділів КЗ "Ямпільська ЦРЛ".

Доповідач: Бойчунь В.О. – головний лікар КЗ "Ямпільська ЦРЛ", який сказав, що скорочення ліжкового фонду та ліквідацію структурних підрозділів КЗ "Ямпільська ЦРЛ" слід провести з метою ефективного використання ліжкового фонду закладів охорони здоров'я на території Ямпільського району, доведення мінімальної площі на одне ліжко до нормативних показників та раціонального використання бюджетних коштів району. Він зазначив, що обговорення даного питання відбулося і на засіданні медичної ради. Було колегіально визнано нераціональною роботу стаціонарів Дружбівської міської та Свеської селищної лікарень. Головний лікар зауважив, що в районі залишається 50 денних стаціонарних відділень, де будуть лікуватися хворі.

Він зупинився на причинах скорочення ліжок: зменшення населення в районі; перевищення показника кількості койколіжок на 10000 населення (по нормативах повинно бути 52 ліжка на 10000 населення, в районі перевищує цей показник і складає 62,3 ліжка); неможливість забезпечення в Свеській селищній та Дружбівській міській лікарнях в повному обсязі лабораторних, флюорографічних, рентгенівських досліджень, недостатнє фінансування медичної галузі.

         Губар О.М., депутат районної ради, запитав, чи лікуються тяжкохворі в Свеській селищній та Дружбівській міській лікарнях.

Бойчунь В.О. відповів, що тяжкохворі лікуються в КЗ "Ямпільська ЦРЛ".

Коптієнко В.М., депутат районної ради, який сказав, що я пропоную не скорочувати ліжка в Свеській селищній лікарні, так як населення в Свесі більше, ніж в Ямполі та Дружбі.

Шевченко Д.С., депутат районної ради, який зауважив, що всі рішення, що стосуються медицини, освіти ми приймаємо зі скороченням, кожного року ми зменшуємо видатки районного бюджету на головні галузі, а це недопустимо.

            Панченко І.А., т.в.о. голови райдержадміністрації, яка сказала, що скорочення ліжок по КЗ "Ямпільська ЦРЛ" - це болюче для всіх питання, нам не вистачає коштів, щоб утримувати на сьогоднішній день галузь медицини в районі. Зауважила, що на сесії Свеської селищної ради піднімалося питання про виділення коштів на утримання Свеської селищної лікарні, але рішення так і не було прийнято.

            Губар О.М., депутат районної ради запитав у начальника фінансового управління райдержадміністрації, чи є додаткові джерела в районі на утримання галузі медицини та запропонував підтримати пропозицію щодо скорочення ліжок.

            Слесарєва Н.М., начальник фінансового управління райдержадміністрації відповіла, що цифри субвенції на 2015 рік не змінилися, місцеві ради надають допомогу фапам, школам, але використовувати ці кошти на потреби лікарень в інших радах неможливо, так як це буде нецільове використання коштів.

            Губар О.К., заступник голови районної ради, яка сказала, що забезпечити коштами повністю галузь медицини в 2015 році районний бюджет невзмозі, субвенції держава не надасть, Свеська селищна та Дружбівська міська ради не виділяють кошти на утримання лікарень, тому виникла необхідність приймати дане рішення.

            Веретенник О.Г., голова районної ради, який сказав, що ситуація щодо незабезпеченості галузі медицини в районі вимагає приймати рішення, які не подобаються людям, але у нас не має другого виходу. В лікарнях Свеси та Дружби в стаціонарі знаходяться на лікуванні по одному, двоє людей, тому недоцільно утримувати в районі стаціонари, які розраховано на 15 ліжок. Разом з об'єднанням громад установи освіти, медицини буде передано на бюджети сільських, селищних та міської рад, а вони не зможуть утримувати таку мережу лікарень, яка існує зараз, тому пропоную підтримати пропозицію щодо скорочення ліжок.

 

 

 

 

Головуючий                                                                         Л.Л.Євдокименко

 

Секретар                                                                              В.М.Коптієнко

Категорія: Протоколи спільних засідань | Додав: yampilrada (2015-04-16)
Переглядів: 899 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Друзі сайту
Сумська обласна рада -->
Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz